Paklāji un spilventiņi

Atlasīt pēc
Sadaļas
Price
Manufacturers
Materiāls
Krāsa
Garums [cm]
0 0
Platums [cm]
0 0
Augstums [cm]
Diametrs [cm]
.00 .00
Ietilpība [l]
Iepakojuma veids
Saskare ar pārtiku
Materiāls
Ietilpība [ml]
Sugas
Tam ir muitas kods
Filter

Izklājlapu - unikāls katra galda rotājums


Neliels, bet ļoti īpašs - galda paliktnis ir tikpat svarīgs kā mēbele, uz kuras tas novietots. Tam ir ļoti svarīgs uzdevums - tas ne tikai efektīvi aizsargā galda virsmu no bojājumiem un netīrumiem, bet arī skaisti to rotā.


Galda paklājiņš ir lielisks apliecinājums tam, ka tieši detaļa veido dizainu - tāpēc ir vērts pievērst uzmanību ne tikai galda un šķīvju paliktņiem, bet arī sveču paliktņiem, paklājiņiem un statīviem u. c. Katrs no šiem mājas rotājumiem pats par sevi ir vienkārši skaists, bet tikai kopā tie radīs iespaidīgu unikālu dizaina galda piederumu efektu. Pārliecinieties paši - aplūkojiet vienreizējo galda dekoru kolekciju no Mondex.


Paplātes un šķīvju statīvi - dekorācijas oriģinālam "saldajam galdam".


Piemēram, paliktņiir ideāli piemēroti kā unikāls dekors pēdējā laikā ļoti populārajiem saldajiem galdiem. Pielāgojiet paliktņu krāsu un piegriezumu, lai izveidotu vienotu galda noformējumu savā sapņu stilā un pārsteigtu savus viesus ar īpaši radošu pārsteigumu. Iespēju ir daudz - izvēloties Mondex mājas mēbeļu veikalā pieejamās paliktnīšu kolekcijas, jūs varat izveidot savu "konfekšu bāru" glamūrīgā, lauku vai modernā stilā. Piemērs? Izvēlieties maigus vienāda izmēra baltus šķīvjus, zem kuriem izkārtojiet dekoratīvos paliktnīšus "Blanche Silver", kas ir lielāki par dzīvību. Mēs garantējam - šādi pasniegti saldumi: kēksiņi, kūkas, tortes, eklēri, priecēs acis divkārt. Vēl jo vairāk, ja visu dekorēsiet ar maigu, svaigu ziedu kompozīcijām un izkārtojat paliktņus un šķīvjus dažādos augstumos - veidojot daudzpakāpju galdu. Tas ir ļoti viegli izdarāms, ja jums ir pieejami Mondex šķīvju turētāji, kas ir nenovērtējami ar savu vizuālo pievilcību.


Sveču turētāji un šķīvji - piešķiriet kompozīcijai daudzdimensionālu mirdzumu.


Spoguļstikla sveču turētāji un sveču šķīvji ir dekori, kas piešķirs jūsu galdam apburošu, karalisku un ārkārtīgi romantisku noskaņu. Sveču liesmas atspoguļosies šķīvīšu gludajā virsmā, mirdzot un mirdzot visā savā varenībā. Atkarībā no vēlamā efekta starp svecēm varat izkaisīt arī dažus kristālus, ziedus vai spalvas. Turklāt noteikti pieskaņojiet krāsu ziņā saskaņotus galda piederumus, galdautus, sedziņas un paklājiņus. Piemēram, aplūkojiet unikālo "Margot" sveču šķīvju sēriju - jūs varat brīvi kombinēt apaļus un kvadrātveida, mazākus un lielākus šķīvjus un radīt dažādus glamūra efektus. Kolekcijas "Margot" sveču šķīvji ir veidoti ar uzmanību pret detaļām - to malas papildus rotā mirdzoši cirkoni.


Mūsu veikalā atradīsiet arī daudzas citas unikālas galda paliktņu, galda spilventiņu un krūzīšu paliktņu kolekcijas. Izvēlieties tos, kas vislabāk atbilst jūsu mājokļa atmosfērai - lai padarītu to vēl mājīgāku un pilnībā unikālu.

Iekraušana...