BOHO CHIC

Nobeigumā jāsecina, ka pašreizējā tendence mājokļos ieviest vairāk dabīgu elementu un siltu krāsu kļūst arvien populārāka. Dabisko materiālu apvienošana ar porcelānu rada siltu, aicinošu atmosfēru, vienlaikus saglabājot tā skaisto estētiku. Mūsu sortimentā ir plašs krāsu un dizainu klāsts, kas lieliski iederas boho chic stilā. Ieguldot līdzekļus jaunās, šim stilam atbilstošās detaļās, kas spēj pārveidot interjera telpas, jūs noteikti piešķirsiet skaistumu, dzīvību un mājīgumu jebkuram mājoklim. Ja vēlaties sākt transformāciju uz boho šiks stilu, mūsu izvēle noteikti kalpos kā ceļvedis!

Aizsargi no pilsētas džungļiem

Pareizi izvēlēts podiņš vai vāks var pārvērst parastu puķupodu par uzmanību piesaistošu interjera centrālo elementu. Neatkarīgi no tā, vai tas atrodas skarbā vai labi apgaismotā vietā, jūs noteikti atradīsiet ideāli piemērotu puķēm, ko esat nolēmis audzēt. Tiem, kurus mazāk interesē ikdienas uzturēšana un kuri meklē kaut ko tādu, kas izskatās kā dzīvi augi, bet neprasa rūpes, mākslīgie ziedi ir brīnišķīgi stilīgs risinājums, kas ar nelielu piepūli piedāvā pārlaicīgu skaistumu. Lai kādus lēmumus pieņemtu attiecībā uz mājokļa iekārtojumu, neaizmirstiet atrast tiem atbilstošus podus un vākus! Apmeklējiet mūsu tiešsaistes veikalu jau šodien un izvēlieties ideālus podus un vākus visām savām ziedu kompozīcijām.

Marmors joprojām valda interjerā

Marmors ir lieliska dizaina izvēle, kas vienmēr darbojas. Tas jau daudzus gadus ir populārs interjera dizainā un liecina par greznību un augstas klases stilu. Marmora un zelta kombinācija ir kļuvusi par ikonu, ko var izmantot, lai radītu gan mūsdienīgu, gan tradicionālu noskaņu. Ja vēlaties savam mājoklim piešķirt eleganci, kāpēc gan neizmēģināt marmora dizainu apvienot ar zelta akcentiem, piemēram, dekoratīviem rāmjiem, spoguļiem, vāzēm, podiem un citiem priekšmetiem? Neraugoties uz ilgstošo marmora popularitāti, marmora tendence nerāda atkāpšanās pazīmes, tāpēc izsmalcināti dekorējiet savu mājokli ar šo izsmalcināto kombināciju un radiet atmosfēru, kas ir gan stilīga, gan pārlaicīga!

Zelts vienmēr modē

Nobeigumā jāsecina, ka zelts noteikti ir kļuvis par nozīmīgu dekoratīvu elementu daudzos interjeros. Šo tendenci mēs varam viegli novērot modernās mājās, jo vāzes, podi un nieciņi ar zelta elementiem var ienest šarmu un krāšņumu jebkurā telpā. Turklāt tas ir diezgan universāls materiāls, ko var izmantot, lai radītu dažādus dizaina stilus atkarībā no jūsu estētiskajām vēlmēm. No modernā un vidējā gadsimta līdz neoklasicisma un gotikas stilam - ar zelta akcentiem var uzlabot jebkuru interjeru. Lai patiesi novērtētu tā skaistumu, nekad neaizmirstiet apvienot zeltu ar dabīgiem materiāliem un krāsām - tie spēj radīt neaizmirstamu telpu! Ja jums patika mūsu idejas, kā izmantot zelta valdzinājumu mājas interjerā, kāpēc gan neizmēģināt? Aplūkojiet pieejamās vāzes, podus un citus dekoratīvos priekšmetus ar zelta elementiem, kas varētu būt piemēroti jūsu mājoklim!

Iekraušana...