Par mums

Mondex ir ģimenes uzņēmums, kura vēsture aizsākās 1986. gadā. Kopš tā laika mēs esam veltījuši visu savu laiku jaunu kolekciju radīšanai saviem klientiem. Mēs esam nostiprinājuši savas pozīcijas mājokļa aprīkojuma nozarē kā novatorisku porcelāna, izteiksmīgu stikla trauku, galda piederumu, mēbeļu un tekstilizstrādājumu līniju radītāji. Veidojot dizainus, mēs tikpat lielu uzmanību pievēršam izstrādājumu funkcionalitātei, kā arī to izskatam. Mēs pievēršam lielu uzmanību savu dizainu kvalitātei, jo vēlamies, lai tie kalpotu pēc iespējas ilgāk. Mūsu apņemšanās sasniegt izcilību ir devusi mums daudzus klientus gan Polijā, gan visā pasaulē. Gadiem ejot, mēs meklējam jaunus veidus, kā uzrunāt ne tikai mūsu klientus, bet arī dizaina pasauli, kas ir bagāta ar dizainu.
Kopš uzņēmuma vēstures sākuma tā dibinātāji ir bijuši tuvi gan klientiem, gan piegādātājiem. Līdz pat šai dienai mūsu uzņēmumā joprojām ik dienu var atrast īpašniekus, kuri kopā ar savu komandu rada jaunu kvalitāti mājokļa mēbeļu nozarē. Pašu zīmoliem pieder: AffekDesign by Mondex, Cookini by Mondex, BathLab by Mondex un Mondex.
Katrs klients mums ir jauns stāsts, ar saviem produktiem mēs ienākam klienta dzīvē un kopā to veidojam. Prioritāte ir apmierinātība un apmierinātība ar mūsu produktiem. Mēs vienmēr esam atvērti atsauksmēm no mūsu klientiem un novērtējam, ja viņi dalās ar mums.

ISTATES

1978 r.

Stāsta sākums

Jerzy Affek pirmā komercdarbība

1986 r.

Mondex - laiks sākt

Anna un Jerzy Affek atver savu pirmo nelielo veikaliņu ar mājsaimniecības precēm. Tas ir sākums paaudžu paaudzes uzņēmumam, kura izaugsmei mēs varam sekot līdzi vēl šodien.

1999 r.

Paplašināšanās

Tovarova ielā 17 tiek uzbūvēta pilnībā profesionāla noliktava, kas joprojām kalpo kā tirdzniecības zāle ar vairāk nekā 1000 m2 platību.

2000 r.

Affek Home - pirmais veikalu tīkla veikals

Tiek atvērts pirmais AFFEK HOME zīmola veikals, kas veido zīmolu veikalu ķēdi.

2008 r.

Izrāviena darījums

Pirmais šāda apjoma importa darījums, parakstot līgumu par 100 viena produkta konteineriem.

2012 r.

Izstāžu zāles atvēršana Varšavā

Varšavas izstāžu zāles atklāšana.

2016 r.

Mondex tiešsaistē

Pirmā interneta veikala mondex.pl atklāšana

2020 r.

Mondex Eiropā

Paplašināšanās uz Franciju, Vāciju, Čehiju, Nīderlandi, Beļģiju, Itāliju, Rumāniju.

MONDEX VĒSTURE

Ja kāds meklē mājokļa aprīkojuma uzņēmumu, kas sacenšas pret tendencēm, bet vienmēr tiecas pēc izcilas kvalitātes un estētikas izjūtas, tad Mondex ir atbilde. Mūsu sortimentā ir kaut kas gan retro un vintage stila cienītājiem, gan mūsdienu dizaina cienītājiem. Mēs jau daudzus gadus cenšamies attaisnot cerības un ar lepnumu varam teikt, ka attīstība ir mūsu otrais vārds. Mēs darbojamies visā Eiropā un neapstājamies, mēs ticam, ka mūsu izstrādājumiem ir nākotne un ka tie atradīs savu vietu ikvienā mājoklī.

Iekraušana...