Makaronu šķīvji

Atlasīt pēc
Price
Manufacturers
Simbols
Svītrkods
Krāsa
Garums [cm]
Platums [cm]
Augstums [cm]
Saskare ar pārtiku
Materiāls
Trauku mazgājamā mašīna
Mikroviļņu krāsns
Filter

Makaronu šķīvji - piemēroti itāļu ēdieniemMakaronu šķīvji ir trauki, kas īpaši labi noderēs tiem, kuri mīl itāļu ēdienus. Neatkarīgi no makaronu veida tos var ēst šādiem ēdieniem paredzētos šķīvjos. Makaronu šķīvji ir papildināti ar iedobēm, kas ļauj pasniegt maltīti iespaidīgā veidā, vienlaikus nodrošinot pilnīgu komfortu. Augstas kvalitātes traukus ir vērts papildināt ar saviem traukiem, vēl jo vairāk, ja jums patīk ēdieni, kuru pamatā ir makaroni, kas mērcēti izsmalcinātās mērcēs.

Spageti šķīvis - keramika, kuru vērts iegādātiesJa jums patīk gatavot ēdienu, jūs varētu ieinteresēt praktiskaisspageti šķīvis. Jebkurā veidā pagatavoti makaroni, pasniegti piemērotā traukā, noteikti pārsteigs ikvienu jūsu viesi. Precīzi izgatavota keramika makaronu šķīvju formā ir elements, ko novērtēs ikviens itāļu virtuves gardēdis, kurā ir daudz tādu ēdienu kā spageti bolognese, carbonara, napoli vai citi, kas ļoti populāri arī Polijā. Šāda veida trauki var būt arī intriģējoša dāvinājuma ideja tuviniekiem, kuri mīl gatavot. Jūsu draugi, kuri vēl tikai komplektē savus galda piederumus, noteikti priecāsies par oriģinālu spageti šķīvi.

Dziļais šķīvis makaroniem - kāpēc jums tāds būtu vajadzīgs?Dziļais šķīvis makaroniem ir trauks, kuru ir vērts iegādāties ne tikai tā praktiskuma dēļ. Neatkarīgi no tā, kāda veida makaroni jums vislabāk garšo, jūs varēsiet baudīt gaumīgi pasniegtu ēdienu. Spageti šķīvis var būt ļoti oriģināls - jūs varat atrast daudz interesantu variantu, no kuriem katrs izrādīsies vienlīdz noderīgs. Pamatīgi izgatavota keramika ir kaut kas tāds, ko vienmēr ir vērts iegūt savā īpašumā, īpaši, ja jūs interesē kulinārijas tēmas, kas saistītas ar ārzemju virtuvi. Dziļais makaronu šķīvis var uzlabot jau esošos traukus, kļūstot par neatņemamu to sastāvdaļu.Iekraušana...