Veļas mazgāšanas želejas

Atlasīt pēc
Price
Manufacturers
Materiāls
Krāsa
Garums [cm]
0 0
Platums [cm]
0 0
Augstums [cm]
Diametrs [cm]
.00 .00
Ietilpība [l]
Ietilpība [ml]
Tam ir muitas kods
Filter

Kā izvēlēties labu veļas želeju?Veļas želejupatērētājiiecienījušigalvenokārt tāpēc, ka tā daudz labāk šķīst ūdenī, jo īpaši zemā temperatūrā, piemēram, 30 vai 40 grādos pēc Celsija. Lielie zīmoli, piemēram, Ariel vai Persil, ir līderi šādu izstrādājumu ražošanā, kuru pamatā ir pārbaudītas virsmas aktīvās sastāvdaļas, kas lieliski noņem netīrumus. Mūsu veikalā jūs atradīsiet vācu Waschkonig veļas želejas, kas izceļas ar augstu traipu likvidēšanas efektivitāti. Mēs piedāvājam universālus produktus ikvienam auduma veidam, kā arī līdzekļus krāsainu, melnu vai bērnu apģērbu mazgāšanai.Vai universālais veļas želeja ir efektīvs?Universālā veļas želeja efektīvi noņem netīrumus un traipus no dažāda veida audumiem. Tas ir pateicoties tā īpašajai formulai, kas satur aktīvās sastāvdaļas, kuras šķīdina taukus, traipus un netīrumus. Universālais mazgāšanas gels irarī saudzīgs pret audumiem, tāpēc tas tos nebojā un neizraisakrāsuizbalēšanu. Tomēr tas var nespēt tikt galā ar noturīgiem traipiem, piemēram, no mērcēm, ogām vai zāles. Šādos gadījumos var būt nepieciešams izmantot konkrētai krāsai (baltai vai melnai) paredzētu želeju vai pat izmantot traipu tīrītāju.Kā lietot veļas želeju?Labs veļas mazgāšanas līdzeklis želejas veidā uztur mūsu drēbes nevainojamā stāvoklī. Tā lietošana daudz neatšķiras no pulvera lietošanas:

  • Pēc veļas mašīnas cilindra ielādēšanas aizveriet durvis vai cilindra aizbīdni (atkarībā no veļas mašīnas tipa).

  • Tad ielejiet veļas želeju atbilstošā vietā. Mazgāšanas želejas daudzums, kas jāizmanto, ir atkarīgs no mazgāšanas apjoma un no tā, cik netīras ir jūsu drēbes. Parasti uz katriem 5 kg veļas ir jālieto aptuveni 1-2 ēdamkarotes mazgāšanas želejas. Ja veļa ir ļoti netīra, varam izmantot vairāk veļas mazgāšanas želejas. Ja veļa ir maiga, varam izmantot mazāk veļas mazgāšanas līdzekļa.

  • Nākamajā solī aizveriet atvāžamo vāku vai durtiņas un ieslēdziet vēlamo programmu. Šeit ir svarīgi programmu saskaņot ar apģērba veidu, tā krāsu, kā arī materiāla veidu. Tas nodrošinās, ka tās nesamazināsies un nedeformēsies.Mazgāšanas želejuvarizmantot arī roku mazgāšanai. Šādā gadījumā izšķīdiniet mazgāšanas līdzekli ūdenī proporcijā 1:10. Pēc tam iemērciet drēbes želejas un ūdens šķīdumā apmēram uz 30 minūtēm. Pēc 30 minūtēm izskalojiet drēbes lielā ūdens daudzumā vai audumu mīkstinātāja šķīdumā.Kur veļas mašīnā iepildīt veļas želeju?Ielejiet veļas želeju mazgāšanas līdzekļa nodalījumā, kas apzīmēts ar spaiņa vai ūdens piliena simbolu. Atkarībā no veļas mašīnas tipa želeju ielej nodalījumā, kas atrodas uz veļas mašīnas durvīm, bet citās - īpašā atvilktnē blakus displejam un programmētājam. Modernās ierīcēs mazgāšanas līdzekli ir iespējams iepildīt arī īpašā vietā cilindrā.Iepazīstieties ar pieejamajiem produktiem un aplūkojiet citus bloga rakstus:- Veļas mazgāšanas līdzekļi- Automašīnu tīrīšanas līdzekļi- Vannas istabas tīrīšanas līdzekļi- Sadzīves tīrīšanas līdzekļi- Sienas pulkstenis- Kvadrātveida šķīvji

Iekraušana...