Porcelāna krūzes

Atlasīt pēc
Price
Manufacturers
Simbols
Svītrkods
Materiāls
Krāsa
Garums [cm]
Platums [cm]
Augstums [cm]
Diametrs [cm]
Ietilpība [l]
Iepakojuma veids
Saskare ar pārtiku
Materiāls
Ietilpība [ml]
Trauku mazgājamā mašīna
Mikroviļņu krāsns
Sugas
Filter

Kādai jābūt labas porcelāna krūzes ietilpībai?Labam porcelāna krūzei jābūt ar ietilpību, kas atbilst mūsu vajadzībām. Ikdienas lietošanai vispiemērotākie ir aptuveni 1 litra ietilpības podi, jo tad ir iespējams vienlaikus pagatavot tēju vai kafiju visiem mājiniekiem, piemēram, brokastīm vai vakariņām. Ļoti populāras ir kļuvušas arī porcelāna krūzes ar aptuveni 500 mililitru ietilpību un pievienotu krūzi. Šis risinājums ir lieliski piemērots tējas cienītājiem, kuri vēlas baudīt karstu dzērienu aukstos vakaros. Ir vērts atcerēties arī par tāda trauka iegādi, kas būs piemērots ballītēm - šādos gadījumos labi noderēs porcelāna krūzes ar vismaz 1,6 litru ietilpību. Mondex interneta veikalā patērētāji atradīs skaistus porcelāna krūžu modeļus, kas noteikti labi izskatīsies uz jebkura galda.Kura porcelāna krūze kafijai un kura tējai?Porcelāna tējkannas iedala traukos tējas un kafijas pagatavošanai. Lai gan daudziem patērētājiem atšķirības starp šiem diviem veidiem nav skaidri saskatāmas, mēs varam pamanīt zināmas nianses to konstrukcijā:

  • Lieluma ziņā porcelāna tējkanna parasti ir mazāka nekā kafijai paredzētā. To tilpums parasti ir aptuveni 1 litrs, savukārt porcelāna kafijas podiņos ir vidēji 2 litri dzēriena.

  • Abi trauki atšķiras arī pēc formas - porcelāna kafijas kanna parasti ir plānāka nekā tējas kanna, kas ir zemāka un platāka, bieži vien ar sīpola formu.

  • Gan kafijas, gan tējas podiņiem, kas izgatavoti no porcelāna, ir kakliņš, caur kuru var ērti ieliet dzērienu. Bieži vien iekšpusē ir arī sietiņš, piemēram, tējas lapiņu savākšanai.Vai porcelāna tējkannu var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā?Parastiporcelāna traukus, tostarp tējkannas,nedrīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, jo daudzos gadījumos tie ir ļoti trausli un tiem ir rotājumi,kas, pakļaujotmazgāšanas līdzeklim un karstumam zem augsta spiediena, var izraisītdekoratīvo elementuizbalēšanuun plaisu veidošanos. Tomēr daudzos gadījumos porcelāna krūzes var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā. Tas galvenokārt attiecas uz mūsdienīgiem priekšmetiem, taču ir vērts atcerēties, ka ir vērts izlasīt ražotāja ieteikumus par to, kā tīrīt šādus traukus. Atcerieties, ka, lai tīrīšana būtu efektīva, jāparūpējas, lai porcelāna tējkannas iekšpusē nepaliktu tējas vai kafijas atliekas, un jāmazgā trauku mazgājamajā mašīnā, izmantojot saudzīgu programmu.Apskatiet arī citus mūsu piedāvājuma produktus:- Izbaudiet arī citas tējkannas: krūzes- Karafe- Krūzītes- Kafijas tasītes- Kafijas servīzes- Glāzes

Iekraušana...